КУРСИ «ІНТЕНСИВ» – ПЕРША СХОДИНКА ДО ОВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення іноземних мов традиційно великий, бо перефразовуючи відомий вислів, можна сміливо сказати, що той, хто володіє мовами, володіє світом. Знання хоча б однієї з них розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Іноземна мова є сьогодні не просто частиною культури певної нації, це і запорука успіху майбутньої кар’єри.
Студенти Уманського державного педагогічного університету мають можливість поглиблювати свої знання з іноземної мови, адже на факультеті іноземних мов функціонують курси іноземних мов під керівництвом кандидата педагогічних наук, доцента Щербань І.Ю.

4 жовтня 2021 року 60 студентів з 11 факультетів УДПУ імені Павла Тичини розпочали поглиблювати свої знання з англійської мови на курсах іноземних мов (інтенсив).

Доктор філософії, старший викладач кафедри іноземних мов Сліпенко В.О. та викладач кафедри іноземних мов Зіньков Г.В. допомагають слухачам опанувати базову граматику, поповнити словниковий запас та навчитись сприймати мову на слух.

" data-title="КУРСИ «ІНТЕНСИВ» – ПЕРША СХОДИНКА ДО ОВОЛОДІННЯ АНГЛІЙСЬКОЮ МОВОЮ">