Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
27.04.2018
 • Українська
 • English
 • Офіційний сайт УДПУ

  КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ – ВРУЧЕННЯ СЕРТИФІКАТІВ

  30.12.2016 Uncategorized

  Вивчення іноземної мови хоч і нелегка, але напрочуд цікава та захоплююча справа. В цьому вкотре переконались понад 60 студентів Уманського державного педагогічного університету – слухачів курсів іноземних мов, які функціонують при кафедрі іноземних мов. У той час як їхні колеги, друзі, одногрупники гуляли у парку, слухали музику, дивились телевізор або сиділи у кафе вони, не шкодуючи власних зусиль та часу, займались вивченням англійської мови. І от нарешті фініш – 23 грудня 2016 року відбулось вручення сертифікатів всім, хто з 18 вересня до 19 грудня 2016 року відвідував курси.

  З вітальним словом до присутніх звернулась завідувач кафедри іноземних мов, доктор педагогічних наук, професор Заболотна О.А., яка привітала слухачів курсів з таким важливим етапом в їхньому житті та вручила сертифікати з відзнакою найбільш успішним слухачам курсів.

  Цього разу курси проводились лише з англійської мови (підготовка до здачі екзамену IELTS – викладач доктор педагогічних наук, професор Заболотна О.А.; рівень А2 – викладач Баланова Т.В. та кандидат педагогічних наук, доцент Холод І.В.; рівень А2+ викладач Палагута І.В., рівень В1 – викладач кандидат педагогічних наук, доцент Бойчевська І. Б.).


  Вітаємо всіх слухачів курсів з черговим досягненням та нагадуємо, що наступний набір на курси відбудеться у лютому 2017 року.