КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ

Науково-педагогічні працівники та здобувачі вищої освіти Уманського державного педагогічного університету мають можливість поглиблювати свої знання з англійської мови, адже на факультеті іноземних мов функціонують курси іноземних мов під керівництвом доктора філософії, доцента Сліпенко В. О.
17 жовтня 2022 року студенти факультетів немовних спеціальностей УДПУ імені Павла Тичини розпочали поглиблювати свої знання з англійської мови на курсах іноземних мов (Інтенсив). Викладач-стажист кафедри іноземних мов Музика Я. В. допомає слухачам опанувати базову граматику, поповнити словниковий запас та навчитись сприймати мову на слух.

1 листопада 2022 року розпочали роботу шестимісячні курси для науково-педагогічних працівників університету за рівнями володіння англійською мовою. У змішаному форматі з групами Початкового рівня / Elementary А1-А2, працюють кандидат педагогічних наук, доцент Бойчевська І. Б., та викладач Гурський І. Ю.

Опанувати Середній рівень англійської мови Intermediate В1+ допомагає слухачам курсів, доктор педагогічних наук, професор Заболотна О. А.

Викладачами курсів застосовується весь арсенал сучасних передових методів та технологій вивчення англійської мови, крім того вони сфокусовані на застосуванні отриманих слухачами знань у реальних умовах.
Запрошуємо усіх бажаючих приєднатися до вивчення іноземних мов в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини!

" data-title="КУРСИ ІНОЗЕМНИХ МОВ РОЗПОЧАЛИ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТЬ">

Знання іноземних мов – це ключ до успіху в сучасному європейському світі, де спілкування іноземними мовами та обробка величезних обсягів інформації набуває все більшого значення. Інтерес до вивчення іноземних мов традиційно значний, оскільки знання хоча б однієї з них розширює світогляд, дозволяє пізнати культуру та звичаї іншого народу. Наразі, іноземна мова це не просто частина культури певної нації, це і запорука процвітання у майбутній кар’єрі.