КОНКУРС НА НАЙКРАЩУ КІМНАТУ ЗАВЕРШЕНО

Вітаємо переможців конкурсу “Найкраща кімната”!
Як і було заплановано, студентська рада факультету іноземних мов перевірила кімнати студентів. За умовами конкурсу “Найкраща кімната” було обрано по одній кімнаті з гуртожитку. Вибір був, звичайно, дуже важким. В кожній кімнаті було прибрано та затишно. Але все-таки кімната 367 в гуртожитку №1 та кімната 502 в гуртожитку №2 виявились найкращими! Вони перейшли у фінал конкурсу і матимуть змогу стати найкращою кімнатою в УДПУ.
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в подальших змаганнях.

3J3cQAMDNiM 4Fm_GoPkWAI zo4vn3Yhy90

" data-title="КОНКУРС НА НАЙКРАЩУ КІМНАТУ ЗАВЕРШЕНО">

Вітаємо переможців конкурсу “Найкраща кімната”!
Вітаємо переможців та бажаємо успіхів в подальших змаганнях.

3J3cQAMDNiM 4Fm_GoPkWAI zo4vn3Yhy90