Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
10.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

КОНФЕРЕНЦІЯ ВІД IATEFL UKRAINE

29.04.2014 Uncategorized

Традиційно викладачі факультету іноземної філології УДПУ, які цікавляться проблеми методики викладання англійської мови, беруть участь у щорічних Міжнародних науково-практичних конференціях від Міжнародної асоціації учителів англійської мови IATEFL Ukraine.

конференція IATEFL4
Цьогорічна 19та конференція мала назву «Continuing Professional Development: XXI century Skills, Goals, Challenges» і проводилася 25-26 квітня в стінах Університету КРОК. Конференція за партнерства Британської ради Міжнародного дому, а також низки видавництв – Cambridge University Press, Macmillan, Oxford та ін. Протягом роботи конференції тривала виставка книг, а також конкурси із подарунками від них.

У роботі конференції, яка проходила за широкого міжнародного представництва взяла участь викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Ірина Василівна Візняк.

конференція IATEFL
Робота конференції розпочалася пленарним засіданням, яке з привітальним словом відкрила президент IATEFL Ukraine Анна Чуйко.

конференція IATEFL

конференція IATEFL3

 

 

Далі був виступ представника із Британської ради в Манчестері Тіма Філіпса на тему “Becoming a better teacher”.

 

конференція IATEFL1

Дуже емоційним та цікавим був виступ Хью Делара на тему “Technology and principles in language teaching”.

 

Далі робота конференції здійснювалася в секціях та майстер-класах, де розглядалися різноманітні проблеми, такі як: “Визначення ролі учителя у ХХІ столітті”, “Як студенти можуть вдосконалити рівень англійської мови завдяки технологіям”, “Ігри на заняттях з англійської мови”, “Вдосконалення аудіо-навичок у підготовці до іспиту IELTS ” та багато інших.

конференція IATEFL2

Конференція від IATEFL Ukraine – це свято англійської мови, яке збирає однодумців та вдихає нове повітря в легені учителів англійської мови із усієї України.