ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО ГУРТОЖИТКІВ ЗАВІТАВ

Найприємніше у День Святого Миколая – це подарунки. За традицією добрий дідусь святий Миколай приносить подарунки в ніч з 18 на 19 грудня. Він кладе дари під дитячі подушки або в чобітки, щоб на ранок малюки могли зрадіти довгоочікуваним подаруночкам.

Але у нас дещо інша історія. Вранці 19 грудня в ролі Святого Миколая виступили представники студентського самоврядування, а замість малюків – студенти факультету іноземної філології, які проживають у гуртожитку. Ця заміна нічого кардинально не змінила, радість, яка виникла у студентів була по-справжньому дитячою. Побільше б таких свят, які занурюють нас у чарівний світ дитинства.

Святий Миколай

Окрім ранкового привітання студрада організувала цікаве святкування Дня Святого Миколая для мешканців гуртожитків, які навчаються на нашому факультеті. До речі, на це дійство завітали й іноземні гості: Лорен МакКензі, Лейла Асланлі та Пен Сюй.

Спочатку ведучі, Божко Марина та Коломиза Олександр, вирішили перевірити знання студентів про походження свята, провівши вікторину.

Святий Миколай23

Далі глядачів охопили цілковиті веселощі, оскільки наступним етапом свята були різноманітні конкурси, переможці яких отримали солодкі подарунки.

Святий Миколай2

Підсумком свята стала пісня «Last Christmas», яку заспівали наша іноземна гостя з Америки разом зі студентами факультету.

Святий Миколай5

Захід удався на славу, атмосфера святкування заполонила серця всіх студентів та гостей, веселощі та солодкі призи зробили свою справу, а саме залишили гарний настрій та приємні спогади.

Святий Миколай1

" data-title="ІСТОРІЯ ПРО ТЕ, ЯК СВЯТИЙ МИКОЛАЙ ДО ГУРТОЖИТКІВ ЗАВІТАВ">