ІСТОРІЯ ФРАНЦІЇ В ОБРАЗОТВОРЧОМУ МИСТЕЦТВІ

" data-title="ІСТОРІЯ ФРАНЦІЇ В ОБРАЗОТВОРЧОМУ МИСТЕЦТВІ">

Про Францію можна говорити багато. Про її пейзажі, міста, про Париж…Але сьогодні ми хочемо розповісти Вам про одну із найбільш значних подій для Франції. Це – Велика французька буржуазна революція 1789-1799 рр. День взяття Бастилії – французьке національне свято, що відзначається щороку 14 липня. Також, у цей день відбувається військовий парад. Саме сьогодні ми познайомимось із картинами, де зображені реальні події і персонажі, які мають безпосередній зв’язок із Французькою революцією.