INTERNATIONAL STUDENTS DAY З KAHOOT

Період, коли потрібно бути активним, позитивно дивитися на світ та на повну використати всі свої можливості, безумовно асоціюється зі студентськими роками. Це найкращий період в житті кожної молодої людини, час, щоб навчатися новому, підкорювати різноманітні вершини, здійснювати мрії, час прояву своїх талантів та здібностей.
Карантинні обмеження внесли свої корективи в життя студентської молоді в усіх сферах роботи та навчання. Наш університет не є виключенням. Проте студенти факультету іноземних мов удосконалюють навички використання різних платформ, аналізують, зіставляють, порівнюють, повторюють вивчене, беруть участь в он лайн проектах та конкурсах і, неодмінно, знаходять час для «перезавантаження».
Водночас, вони особистості з багатим і різноманітним внутрішнім світом і повною мірою відчувають себе творчими і талановитими. Студенти-першокурсники, навіть перебуваючи на дистанційному режимі навчання, довели, що ерудиції, наполегливості, впевненості та знань їм «не позичати»! Використовуючи платформу Kahoot (он лайн сервіс для створення інтерактивних завдань), провели ‘International Students Day’. Цікаві, маловідомі факти про День студента, змагання за першість правильної відповіді та інші завдання неабияк змусили наших студентів попрацювати! Перемогу здобули студенти 11 групи, але дух перемоги охопив всіх учасників, адже всі підтримували і вболівали один за одного.
Ми радо підтримуємо талановитих, ініціативних студентів факультету, які зацікавлені у тому, щоб їх студентське життя було сповнене яскравих вражень та давало можливість до самореалізації. Адже кожен студент повинен уміти виразити свою творчу своєрідність, яка дасть змогу вміло концентрувати увагу, керувати фантазією, мати образне бачення, розвивати свої творчі здібності, виховати художній смак, адекватність мислення, організаторські здібності.

" data-title="INTERNATIONAL STUDENTS DAY З KAHOOT">