ІНТЕРАКТИВНА МАЙСТЕРНЯ «USING AUTHENTIC MATERIALS IN TEACHING»

30 березня 2018 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулась Всеукраїнська конференція на тему: «ТЕОРЕТИКО-МЕТОДИЧНІ ЗАСАДИ ВИВЧЕННЯ АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ (ПАРТНЕРСТВО ШКОЛИ Й УНІВЕРСИТЕТУ)». До участі у конференції були запрошені викладачі коледжів та університетів України, вчителі шкіл міста Умані та регіону. Одним із напрямів роботи конференції було проведення інтерактивних майстерень (воркшопів). Це стало чудовою нагодою отримати новий досвід викладання англійської мови з впровадженням новітніх технологій навчання.
До проведення воркшопів були залучені викладачі-учасники спільного проекту МОН України та Британської Ради в Україні «Шкільний учитель нового покоління». Серед них – Глазунова Тамара Володимирівна, кандидат педагогічних наук, доцент кафедри англійської філології Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського, яка провела воркшоп на тему: «USING AUTHENTIC MATERIALS IN TEACHING». Модератором були продемонстровані різні підходи до використання аутентичних матеріалів на заняттях з англійської мови, спрямовані на удосконалення навичок читання, говоріння, аудіювання та письма. Учасникам були запропоновані цікаві методи та цінні джерела для запозичення необхідних навчальних матеріалів.

Інтерактивна форма проведення воркшопу дала змогу продуктивно провести час та отримати максимальну користь від зустрічі з умілим тренером. По завершенні заходу учасники висловили глибоку вдячність та сподівання на продовження співпраці у запропонованому форматі в майбутньому.

" data-title="ІНТЕРАКТИВНА МАЙСТЕРНЯ «USING AUTHENTIC MATERIALS IN TEACHING»">