19-20 червня 2014р. факультет іноземної філології Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя гостинно відчинив двері учасникам ІV Міжнародної науково-практичної конференції «Інновації в освіті:сучасний підхід до професійного розвитку вчителів іноземних мов».

Група викладачів факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини: д.п.н., професор Заболотна О. А., к. п. н., доцент Піонтковська Т. О., к. п. н., доцент Капелюшна Т.В., к.п.н., доцент Загоруйко Л.О., Гребьонкіна А. О., Комісаренко Т.М., Панченко Є. А., Козир О.А., Коляда Т.В., Свиридюк О.В. з огляду на актуальність питань конференції взяли активну участь.

VLUU L100  / Samsung L100

Декан факультету іноземної філології Тезікова Світлана Володимирівна відкрила конференцію, акцентуючи увагу на трьох основних питаннях, відповідь на які мали знайти в ході конференції: що ми робимо правильно, що ми робимо традиційно і що нам потрібно змінити.

Зі вступним словом виступив доктор політичних наук, професор, ректор Ніжинського державного педагогічного університету імені Миколи Гоголя Бойко Олександр Дмитрович, зазначивши, що в наш час людина має володіти комп’ютерними технологіями, іноземною мовою та мати спеціальність, що забезпечить високий результат у професійній діяльності.

Актуальною, пізнавальною та дуже цікавою стала доповідь доктора філологічних наук, професора Потапенка Сергія Івановича «Про українські події – англійською: лінгвокогнітивний ракурс».

ніжин.jpg7

Джері Макінтош, регіональний менеджер освітніх програм Британської ради, Вікторія Іваніщева, менеджер освітніх проектів Британської ради та Таран Олена Миколаївна, кандидат педагогічних наук, доцент Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя представили проект «Вчитель нового покоління», досвід інших країн на прикладі Узбекістану та стан підготовки вчителя іноземних мов на даний момент.

Продовжили роботу конференції секційні заняття по групам. Варто зазначити, що майже вся група з Уманського університету потрапила в 5 секцію, де обговорювались питання професійного розвитку вчителя: вітчизняна традиція та зарубіжний досвід. Під умілим керівництвом д.п.н., професора Оксани Адольфівни Заболотної та к.п.н., доцента Чувакової Тетяни Григорівни всі учасники мали змогу виступити з доповідями і обмінятись цікавим досвідом з досліджуваних проблем в цій області.

ніжин.jpg6 ніжин.jpg5 ніжин.jpg4 ніжин.jpg3 ніжин.jpg2

Не могли організатори конференції залишити поза увагою учасників такі перлини Ніжинського університету, як Музей Миколи Гоголя, Картинна галерея, Музей рідкісної книги, Музей історії Ніжинської вищої школи.

Основним і дуже пізнавальним моментом став телеміст «Україна – США» на тему «Key concepts of team-based learning» діалог з Holly Bender та Lesya Hassall Center for Excellence in Learning and Teaching, Iowa State University.

VLUU L100  / Samsung L100 ніжин

Резюмуючи вище зазначене, можна впевнено стверджувати, що конференція – це не тільки обмін досвідом, а й можливість познайомитись з новими людьми, дізнатись щось нове і загалом провести дуже цікаво час.

" data-title="ІННОВАЦІЇ В ОСВІТІ: СУЧАСНИЙ ПІДХІД ДО ПРОФЕСІЙНОГО РОЗВИТКУ ВЧИТЕЛІВ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

VLUU L100  / Samsung L100

ніжин.jpg7