Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
11.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

І ЗНОВУ ЛІТНЯ ШКОЛА

22.07.2014 Uncategorized

Уже традиційною стала участь викладачів факультету іноземної філології у літніх школах.

Цього літа доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Піонтковська Т.О. та доцент кафедри англійської мови та методики її викладання Капелюшна Т.В. знову взяли участь у літній школі фахової майстерності, організованої Британською Радою в Україні та Українським відділенням Міжнародної асоціації вчителів англійської мови як іноземної.

літня школа.doc1.jpg6
VLUU L100  / Samsung L100

До уваги учасників пропонувалися чотири різні напрямки:

  • Англійська мова у початковій школі – базувався на сучасному розумінні та дослідженнях в галузі підготовки вчителів та викладання англійської у початковій школі.
  • Англійська мова у середній школі – базувався на практичній методиці та завданнях. Майстерні курсу збалансовані, різноманітні, комунікативно спрямовані та креативні. Учасники аналізували власне учіння для того, щоб конструювати свої знання та вміння ефективніше.
  • Перші кроки вчительства – розрахований на студентів педагогічних університетів та молодих спеціалістів-вчителів англійської мови. Він був спрямований на допомогу студентам зробити крок від студента до вчителя, а вчителям – втілити теорію в практику через удосконалення знань та умінь, отриманих в університеті.
  • Вчитель вчителів – розрахований на учасників, які вже раніше відвідували курс Train the Trainer. Учасники розглядали, насамперед, такі теми: спостереження за ходом уроку та його аналіз, зворотній зв’язок, уміння слухати та задавати питання. Частина часу була відведена на мікро-тренінги.

Під час навчання висококваліфікованими тренерами використовувалася сучасна віртуально-тренінгова методика, яка дозволила опанувати матеріал швидко та з мінімальними фізичними затратами.

VLUU L100  / Samsung L100

VLUU L100  / Samsung L100

Система навчання включала також інтерактивні ігри та неформальні методи навчання, що знімали певну напругу при виконанні завдань.

літня школа.doc1.jpg7

VLUU L100  / Samsung L100

Робота школи тривала з 28.06.2014 р. до 6.07.2014 р., після завершення усі учасники тренінгів (загалом 120 осіб) отримали сертифікати.

VLUU L100  / Samsung L100