ГРАНТ НА УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ

Українські студенти та молоді науковці з базовим знанням німецької мови (щонайменше рівня A2) мають змогу отримати гранти на вивчення німецької мови у літній школі в Баварії. Грант покриває плату за навчання, проживання та харчування. Пропонуються курси німецької мови усіх рівнів.

Study-in-Sweden

Для участі у відборі необхідно надіслати заповнену онлайн-заявку, мотиваційний лист, резюме, підтвердження поточного навчання в університеті, транскрипт з оцінками, підтвердження знання німецької мови.
Подавати заявки можна до 1 квітня 2015 року.

Language courses in Bavaria – Universität Regensburg

" data-title="ГРАНТ НА УЧАСТЬ В ЛІТНІЙ ШКОЛІ З ВИВЧЕННЯ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ">

Study-in-Sweden

Подавати заявки можна до 1 квітня 2015 року.

Language courses in Bavaria – Universität Regensburg