29.02.2020

ХОРЕОГРАФІЧНА СТУДІЯ РОЗШИРЮЄ СВОЮ ДІЯЛЬНІСТТЬ

13.10.2015 Uncategorized

Хореографічна студія факультету іноземної філології створена у 2005 році.

1 Метою її діяльності є розвиток творчої особистості студентів шляхом їх залучення до культури країн, мови яких вивчаються: Велика Британія, Німеччина, Франція, Іспанія, Китай.
3 (2)

Репертуар включає національні шотландські, ірландські, німецькі, французькі танці,що дає змогу осягнути колорит і особливості різних національностей.
Не залишаються поза увагою і сучасні бальні танці, студенти опанували вальс, степ, танго, ковбойський танець.
2 Студенти-учасники студії беруть активну участь у творчому житті факультету. Ритмічна музика, чіткі рухи, яскраві костюми справляють незабутнє враження на глядачів.
Цього року хореографічна студія розширила аудиторію взявши участь у танцювальному марафоні «З Україною в серці» на центральній площі міста 3 жовтня 2015 року.
4 5 6
Також хореографічна студія взяла участь у благодійному концерті хореографічних колективів «Допоможи ближньому» 12 жовтня 2015 року, зібрані кошти під час концерту будуть перераховані на лікування Тімець Анастасії!
8 9 10

Надзвичайна вдячність керівнику хореографічної студії Криворотенко Анастасії Юріївні.