HISTORY AND TRADITIONS OF THANKSGIVING DAY CELEBRATION

Викладання іноземної мови в наш час вимагає від викладача наявності різносторонніх знань, активного використання різних методик і технологій, творчого підходу та інформованості. У сучасному світі система навчання іноземної мови повинна не тільки надавати студентам ЗВО знання, формувати навички та вміння, а також забезпечувати вплив на формування свідомої особистості. У зв’язку з цим проблема найбільш ефективного вивчення іноземної мови отримала нові пріоритети та акценти. Важливе значення при цьому має і формування лінгвокультурологічної компетенції, що набуває сьогодні все більшої актуальності у зв’язку з розширенням міжкультурних комунікацій. З метою популяризації іншомовної культури та формування лінгвокультурологічної компетентності, розширення знань про звичаї та традиції англомовних країн, 25 листопада 2021 року доцентом кафедри іноземних Бойчевською Ілоною Борисівною було проведено виховний захід “History and Traditions of Thanksgiving Day Celebration” зі студентами 16 та 19 груп НН Інституту економіки і бізнес-освіти УДПУ імені Павла Тичини. Упродовж заняття студенти познайомилися з історією свята, дізналися про особливості та традиції святкування Дня подяки у минулому та в наші дні. Пізнавальними та цікавими стали презентації, підготовлені студентами. Використання ігрової діяльності, зокрема таких сервісів як Kahoot, Wordwall упродовж заходу, сприяло активізації отриманих студентами знань, підвищило мотивацію та зацікавленість.

" data-title="HISTORY AND TRADITIONS OF THANKSGIVING DAY CELEBRATION">