Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
19.11.2019
Офіційний сайт УДПУ

HALLOWEEN…… РАЗОМ БУЛО ВЕСЕЛО!!!

31.10.2019 Uncategorized

31 жовтня 2019 року студенти третього курсу факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини у рамках педагогічної практики мали нагоду долучитися до проведення свята Halloween, яке організували вчителі іноземних мов загальноосвітньої школи №11 м. Умані на чолі з волонтером організації Корпусу миру Наталі Келлер.


Свято відбувалось у спортивному залі школи №11. Не дивлячись на те, що школярі зараз на канікулах, зал був заповнений дітворою.


Неймовірно цікаві види діяльності, які пропонували студенти у ролі аніматорів, заохочували дітей до гри та участі у змаганнях.

Хочеться подякувати Трач Людмилі Володимирівні – вчителю англійської мови СШ №11, фасилітатору Уманського регіонального англомовного хабу, офіційне відкриття якого відбудеться незабаром, за сприяння у налагодженні співпраці між Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини та школами м. Умань. Окремі слова вдячності висловлюємо волонтеру Наталі Келлер, яка натхненно керувала процесом, консультувала, організовувала неймовірне дійство, що принесло задоволення як дітям, так і студентам та вчителям. І було зовсім не страшно – було весело та смішно!