16.12.2019

ХАЙ ЩАСТЯМ СТЕЛИТЬСЯ ВАМ ДОРОГА, ВИПУСКНИКИ 2015 РОКУ!

30.06.2015 Uncategorized

29 червня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної формb навчання за напрямом підготовки «Філологія. Мова і література (англійська)» освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр» і «спеціаліст».

випуск 2015 11

Відкрила урочистості декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.

випуск 2015 10

Як і минулий рік, 2015 рік – непростий для нашої країни, тому перед початком церемонії усі присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули у східних регіонах України, захищаючи її незалежність.

випуск 2015.9jpg випуск 2015 8

Аби у своїх вчинках випускники керувались Словом Божим, а їх життєвий шлях був освячений любов’ю до людей, перед офіційним врученням дипломів їх традиційно благословив протоієрей Вадим.

випуск 2015 7

До вітального слова та вручення подяк деканату факультету іноземної філології за належну організацію навчально-виховного процесу в групах, відмінні успіхи у навчанні, за активну участь у позанавчальній діяльності, за значні здобутки на теренах студентської науки та міжнародної діяльності були запрошені заступник декана з навчальної роботи Людмила Михайлівна Зозуля, заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань, доцент Алла Степанівна Гембарук, заступник декана з наукової роботи, доцент Тетяна Олександрівна Піонтковська, заступник декана з міжнародної діяльності, доцент Петро Миколайович Грабовий.

випуск 2015 6 випуск 2015 5 випуск 2015 4 — копия

Усі виступаючі з глибокою теплотою і великою повагою згадували роки навчання випускників в університеті та бажали їм успіхів у всіх нових починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Від імені усіх батьків щиро привітала випускників та викладачів зі святом Осадча Лариса Анатоліївна.

випуск 2015 12

Слова щирої вдячності адміністрації університету, інституту, факультету, професорсько-викладацькому складу за високий професіоналізм та ґрунтовні знання лунали з уст випускників.

випуск 2015 3 випуск 2015 2 випуск 2015 1

Завершилось свято вітальним словом декана факультету Надії Михайлівни Бріт, яка зазначила, що сьогодні ми випускаємо фахівців, які є розумними,кмітливими, конкурентоспроможними та впевненими у собі, котрі гідно поповнять лави освітян та гордо будуть нести звання випускника факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

випуск 2015

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! В добру путь, випускники-2015 року!