Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
16.12.2019
Офіційний сайт УДПУ

ХАЙ ЩАСТЯМ СТЕЛИТЬСЯ ВАМ ДОРОГА, ВИПУСКНИКИ 2015 РОКУ!

30.06.2015 Uncategorized

29 червня 2015 року на факультеті іноземної філології відбулися урочистості з нагоди випуску студентів денної формb навчання за напрямом підготовки «Філологія. Мова і література (англійська)» освітньо-кваліфікаційних рівнів «магістр» і «спеціаліст».

випуск 2015 11

Відкрила урочистості декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт.

випуск 2015 10

Як і минулий рік, 2015 рік – непростий для нашої країни, тому перед початком церемонії усі присутні вшанували пам’ять героїв Небесної Сотні та військовослужбовців, які загинули у східних регіонах України, захищаючи її незалежність.

випуск 2015.9jpg випуск 2015 8

Аби у своїх вчинках випускники керувались Словом Божим, а їх життєвий шлях був освячений любов’ю до людей, перед офіційним врученням дипломів їх традиційно благословив протоієрей Вадим.

випуск 2015 7

До вітального слова та вручення подяк деканату факультету іноземної філології за належну організацію навчально-виховного процесу в групах, відмінні успіхи у навчанні, за активну участь у позанавчальній діяльності, за значні здобутки на теренах студентської науки та міжнародної діяльності були запрошені заступник декана з навчальної роботи Людмила Михайлівна Зозуля, заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань, доцент Алла Степанівна Гембарук, заступник декана з наукової роботи, доцент Тетяна Олександрівна Піонтковська, заступник декана з міжнародної діяльності, доцент Петро Миколайович Грабовий.

випуск 2015 6 випуск 2015 5 випуск 2015 4 — копия

Усі виступаючі з глибокою теплотою і великою повагою згадували роки навчання випускників в університеті та бажали їм успіхів у всіх нових починаннях, здійснення мрій і життєвих планів.

Від імені усіх батьків щиро привітала випускників та викладачів зі святом Осадча Лариса Анатоліївна.

випуск 2015 12

Слова щирої вдячності адміністрації університету, інституту, факультету, професорсько-викладацькому складу за високий професіоналізм та ґрунтовні знання лунали з уст випускників.

випуск 2015 3 випуск 2015 2 випуск 2015 1

Завершилось свято вітальним словом декана факультету Надії Михайлівни Бріт, яка зазначила, що сьогодні ми випускаємо фахівців, які є розумними,кмітливими, конкурентоспроможними та впевненими у собі, котрі гідно поповнять лави освітян та гордо будуть нести звання випускника факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

випуск 2015

Щасливої вам долі у світі обраної вами професії! В добру путь, випускники-2015 року!