ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА -2021 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

" data-title="ФРАНЦУЗЬКА ВЕСНА -2021 НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

“Французька весна” – це щорічний фестиваль, який Французький інститут в Україні організовує із Посольством Франції в Україні з 2004 року. Це свято, яке щорічно охоплює близько десяти міст України завдяки співпраці із мережею Альянс Франсез та місцевими дотичними до французьких сфер діяльності франкомовними партнерами. Кожного року весною викладачі та студенти факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини відзначають дні французької весни в Україні. В умовах дистанційного навчання студенти груп, які вивчають французьку мову, підготували відео, яке й пропонуємо до Вашої уваги.