Викладачі факультету іноземної філології Ольга Свиридюк та Ірина Холод взяли участь у ХІІ Міжнародній науково-методичній конференції «Формування патріотизму та полікультурної компетентності майбутніх фахівців гуманітарно-педагогічного профілю», яка відбулася на базі Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М.Грушевського 19-20 березня 2015 р.

конференція Бар1

Окрім роботи у пленарному та секційних засіданнях, викладачі зустрілися зі студентами-випускниками з профорієнтаційною метою. Абітурієнти ознайомилися із факультетами та спеціальностями, переглянули відеоматеріали та отримали рекламний матеріал.

конференція Бар

Впродовж конференції постійно діяли виставка картин та рушників майстрині Захарчук Л.В.; експозиція творчих портретів фотохудожника, краєзнавця, почесного громадянина міста, Заслуженого філателіста України Є. Меснянкіна; виставка дівочих сорочок, вишитих за старовинними східно-подільськими мотивами;демонстрація відеоролика про діяльність Барського гуманітарно-педагогічного коледжу імені М. Грушевського.

Гостинність організаторів конференції та актуальність теми форуму не залишили байдужими жодного учасника вищеозначеного дійства.

" data-title="ФОРМУВАННЯ ПАТРІОТИЗМУ ТА ПОЛІКУЛЬТУРНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ МАЙБУТНІХ ФАХІВЦІВ ГУМАНІТАРНО-ПЕДАГОГІЧНОГО ПРОФІЛЮ">

конференція Бар1

конференція Бар