Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
26.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

FLOWER’S HOLIDAY

17.03.2015 Uncategorized

З нагоди святкування Міжнародного дня жінок на факультеті іноземної філології 5 березня магістранткою – практиканткою 61 м групи Інною Лосінець був проведений позааудиторний захід з іноземної мови «Flower’sHoliday» зі студентами 14 групи.

flowers house

У заході також взяли участь викладач англійської мови – Олена Володимирівна Старовойтова та куратор 14 групи Оксана Андріївна Пономарьова. Метою заходу було поєднання навичок студентів у hand-made, а саме виготовленні паперових квітів із вивченням англійської мови. Оскільки, весняними квітами вважаються тюльпани, відповідно студенти, викладачі разом із запрошеним спеціалістом Анастасією Куріч вчились застосувати іноземну мову у процесі виготовлення саме цих квітів.

flowers1

На початку заходу студентка Анастасія Шкуренко виступила з повідомленням англійською мовою про історію походження та розповсюдження тюльпанів. Перед початком практичного завдання практикантка ознайомила студентів із необхідною лексикою та продемонструвала відео виконання іноземною мовою.

flowers

Студенти та викладачі отримали задоволення, цінний досвід, відкрили у собі нові творчі здібності та гарну ідею для привітання близьких зі святом.