ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА ДОБРИМИ СПРАВАМИ

Сьогодні, 5 грудня, Україна та світ відзначають Міжнародний день волонтера. Волонтерство закладено в генетичному коді українців. Багата традиціями культура нашого народу завжди давала настанови щодо способу життя в українському суспільстві, звичаї ставали законами, якими люди керувались щодня. Одним з них було побратимство — духовне споріднення та взаємодопомога, що забезпечувало допомогу у скрутну годину.
Попри те, що волонтерський рух розпочався у нашій країні у 90-х роках, найбільшого масштабу набув з Революції Гідності та початку військової агресії Росії проти України. Після 24 лютого 2022 року, коли Росія розпочала неспровоковану та криваву повномасштабну війну проти України, волонтерам знову довелося мобілізувати свої сили, аби забезпечити мільйони людей – від вимушено переміщених осіб до бійців ЗСУ. Від їжі, одягу до техніки – наші військові все ще потребують допомоги волонтерів, і з початком зими навантаження лише зросло. Символічно, що Україна – єдина країна у світі, в якій Міжнародний день волонтерів поєднується з Днем збройних сил, що відзначається 6 грудня.

Факультет іноземних мов не залишився осторонь волонтерської роботи, адже ще в кінці листопада адміністрацією факультету на чолі з в.о. декана Іриною Постоленко та студентською радою, яку очолює Дар’я Олійник, було започатковано акцію до Тижня Гідності і Свободи, яка мала назву «Вдячність нашим захисникам». До акції долучилися професорсько-викладацький склад, працівники факультету, здобувачі вищої освіти та студрада. Здобувачі освіти, викладачі та працівники факультету придбали для наших захисників ліки, солодощі, теплі речі тощо. Передаємо нашим славним воїнам вдячність від усього факультету та побажання сили і наснаги. Чекаємо на перемогу! Слава Україні!

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ВІДЗНАЧАЄ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА ДОБРИМИ СПРАВАМИ">