Звісно, після закінчення навчання, я отримала великий багаж знань у різноманітних сферах та хороший досвід щодо їх застосування. Жодного дня навчання в УДПУ на факультеті іноземних мов я не пожалкувала щодо свого вибору факультету та спеціальності.

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ОЧИМА ВИПУСКНИКІВ. ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА ЗАГРЕБНЮК. СПОГАДИ">

Минуло вже багато років з того моменту, коли я з абітурієнтки перетворилась на першокурсницю нашого рідного навчального закладу. Проте я запам’ятала на все життя 31 серпня 2004 року, коли я вперше познайомилась зі своїми одногрупниками, студентами факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. По-перше, мене вразила дружня атмосфера в нашій групі і серйозне та відповідальне ставлення до навчання, яке простежувалось всі 5 років. Серед викладачів у перший день навчання я запам’ятала Викладачів з великої літери, професіоналів своєї справи, які надзвичайно і доступно пояснювали новий матеріал – це на той час, декана факультету іноземних мов, Бріт Надію Михайлівну, нинішнього декана факультету іноземних мов, Постоленко Ірину Сергіївну, нашого куратора та викладача граматики та практики англійської мови, Суржикову Ірину Адольфівну, викладача німецької мови Веремюк Людмилу Леонідівну, викладача зарубіжної літератури, Ревука Юрія Олексійовича, викладача лексикології Білецьку Ірину Олександрівну. Ще в 2008 році, будучи студенткою 4 курсу, я вже працювала вчителем німецької мови в Уманській гімназії № 2, а в 2009 році, отримавши диплом з відзнакою, Бріт Надія Михайлівна, запропонувала мені працювати в моєму рідному університеті викладачем фонетики англійської мови. І ось, вже 2020 рік, я вже кандидат педагогічних наук, старший викладач кафедри іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, чим дуже пишаюся.