ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – НЕ ЛИШЕ НАВЧАННЯ

Але ФІМ це не лише навчання, а й активна діяльність. У межах факультету працює студентська рада, яка організовує і проводить тематичні заходи, допомагає студентам у навчанні, закликає до саморозвитку. Навчатись на факультеті іноземних мов – справжня гордість, яка з роками лише зростає. Тому я пишаюсь тим, що є частиною цієї дружньої, найпрестижнішої та найрозумнішої факультетської сім‘ї!»

Катерина Буяльська,
Магістрантка факультету іноземних мов
УДПУ імені Павла Тичини

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – НЕ ЛИШЕ НАВЧАННЯ">

«Без сумніву рекомендую факультет іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини для тих, хто хоче стати справжнім фахівцем і професіоналом своєї справи. Навчання тут відкриває великі можливості для майбутньої кар‘єри, адже, як показує практика, без знання іноземної мови зараз нікуди. За 5 років студентства я підвищила свій рівень мови на максимум, завдяки кваліфікованим викладачам. Пари проходять завжди цікаво та сучасно. Викладачі приділяють студентам максимум уваги та мають до кожного індивідуальний підхід.

Катерина Буяльська,
Магістрантка факультету іноземних мов