ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021 ГОТОВИЙ!

Приймальна комісія факультету іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини готова до прийому абітурієнтів 2021 року у складі компетентних фахівців: Гурського І.Ю., Філіппович Т.М., Малахатько Л.П., Сліпенко В.О. та Яловенко О.В.
Приймальна комісія університету розмістилася на 1-му поверсі нового корпусу УДПУ за адресою вул. Садова, 28. Відбіркова комісія факультету працює в аудиторії №105. Окрім того, в університеті функціонує інформаційно-консультаційний центр (ауд. №108), в якому продовжується робота зі створення електронних кабінетів вступників.

Ласкаво просимо стати частинкою дружньої родини факультету іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини!

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО ВСТУПНОЇ КАМПАНІЇ 2021 ГОТОВИЙ!">