ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВИЙ!

Відповідно до наказу ректора № 377 о/д «Про підготовку до нового 2018/2019 навчального року» 29 серпня 2018 року на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини працювала комісія з перевірки функціональної готовності навчальних приміщень та гуртожитків до нового навчального року. Оглянуто всі навчальні аудиторії, кабінети, лінгафонний кабінет, службові приміщення та кімнати гуртожитків.
Одним із здобутків факультету є сучасна матеріально-технічна база, яка щороку покращується.Члени комісії переконалися в тому, що на факультеті пророблена велика робота: чимало приміщень зазнали капітальних перетворень, у решті зроблено косметичні ремонти. Аудиторії оснащені новим технічним обладнанням, меблями.
Під час роботи комісія перевірила умови охорони праці та безпеки учасників освітнього процесу, проведено огляд обладнання і технічних засобів, протипожежної безпеки. Все – на належному рівні.
Велика увага колективу університету сьогодні приділяється ремонтним роботам по облаштуванню та створенню належних житлово-побутових умов у гуртожитках. Для комфортного проживання студентів в гуртожитки придбано нові меблі, постільну білизну, побутову техніку.
Комісія схвально оцінила всі об’єкти – отож факультет іноземних мов має можливість вчасно та ефективно розпочати новий навчальний рік.

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВИЙ!">