21 березня відбудеться перший тур міжнародної олімпіади з англійської мови серед уманських та гнєзненських школярів. У змаганні беруть участь учні четвертих класів.

Завдання розроблені спільно польськими та українськими вчителями, а підтримку і контроль за проведенням змагань проводять викладачі Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини та Інституту європейської культури Познанського університету ім. Адама Міцкевича.

ОЛІМПІАДА ШКІЛЬНА

Відповіді на запитання та подальшу інформацію щодо заходу можна отримати у координатора проекту Оксани Заболотної

" data-title="ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ КООРДИНУЄ ПОЛЬСЬКО-УКРАЇНСЬКУ ОЛІМПІАДУ ШКОЛЯРІВ З АНГЛІЙСЬКОЇ МОВИ">

ОЛІМПІАДА ШКІЛЬНА