DSC05475
Олена Станістлавівна ділиться своїми враженнями. «Повертаючись до того дня, коли були зроблені найперші кроки, згадуєш, що часом дійсно було нелегко, потрібно було докласти усіх зусиль, аби мрія стала наступним кроком майбутнього професійного та особистісного поступу. … Минув рік, і ось ти вже щасливий отримуєш сертифікат про участь в освітній міжнародній програмі. Це неймовірно і неоціненно! Час для нових відкриттів, обміну досвідом, нагода стати неупередженою людиною широких поглядів, розширити свої «кордони» та спростувати власні стереотипи.

ор¦¦нтац¦йна сес¦я 2

Отож виклик прийнято 
В ретроспективі згадаю і перші зустрічі. На орієнтаційній сесії я познайомилась з великою та дружньою командою координаторів, ректором університету, який привітав нас і розповів про історію створення університету та попередній досвід студентів за обміном. Тож перед нами були поставлені нові цілі та нагальні завдання до виконання, відповідальність, нові вершини та ціннісні орієнтири для самовдосконалення та культурного зростання.
Окрім можливості особистісного, професійного та культурного розвитку, з’являється водночас і нагода достойно представити власну країну, свої традиції та звичаї. Таким став для нас Різдвяний вечір: радісним, легким, по-справжньому сімейним. Ми ретельно готувались до цієї події. Саме на курсах португальської мови я знову відчула присмак студентського життя.

курси порт.мови

Окрім презентації нашої великої мультикультурної «родини», кожен з нас приготував національні смаколики, одне з головних різдвяних страв, які ми зазвичай готуємо у Святвечір. Ця подія була водночас і досить хвилюючою, адже презентували ми нашу групу португальською мовою. Себе показали і на «старших» колег подивились, що читали вірші, співали пісень, інсценізували… Як і належить за традицією, свято закінчилось смачною вечерею.
Проте, життя – це не лише свято, а й звичайні трудомісткі насичені будні: робота в бібліотеці та читальному залі, самостійна робота над науковим проектом, семінари, зустрічі з професорами.
Це досвід, який неможливо забути. Нехай і вам пощастить!»

" data-title="ERASMUS MUNDUS EMINENCE – COOPERATION, BRIDGING CONTINENTS, CONNECTING PEOPLE, LINKING COUNTRIES">

Цього року викладачу кафедри теорії та практики іноземних мов Олені Станіславівні Комар пощастило бути обраною проектом Erasmus Mundus Eminence для здійснення навчання в університеті Порту (Universidade do Porto, Portugal) за програмою наукового стажування для аспірантів й проводити частину наукового дослідження «Соціальна політика і безперервна освіта: нові теоретичні та методологічні виклики в соціології освіти дорослих» («Social Policy and Lifelong Learning: new theoretical and methodological challenges in Sociology of adult education) в рамках означеної програми.

DSC05475

ор¦¦нтац¦йна сес¦я 2

Отож виклик прийнято 

курси порт.мови

Це досвід, який неможливо забути. Нехай і вам пощастить!»