ДИСТАНЦІЙНІСТЬ – НЕ ЗАВАДА ДЛЯ ВЗАЄМОВІДВІДУВАННЯ КОЛЕГ

Традиційно викладачі факультету іноземних мов відвідують заняття один одного для вивчення та запозичення прогресивного досвіду, обміну ідеями, підтвердження якості професіоналізму тощо.
15 грудня 2020 року доцент кафедри теорії та практики іноземних мов Авчіннікова Галина Дмитрівна провела заплановане конкурсне відкрите заняття з «Практичного курсу німецької мови» зі студентами 41 групи ФІМ. Пара відбувалася на платформі Google Meet, яка останнім часом замінює аудиторії задля безпеки всіх учасників навчального процесу.
Студенти виявилися активними та добре підготовленими, захищали презентації й продовжували працювати за підручником у дистанційному режимі, вкотре доводячи, що можуть працювати в такому режимі і робити помітні успіхи у вивченні німецької мови.
Авчіннікова Г.Д. зуміла вдало спланувати та провести практичне заняття, поєднуючи ефективні методи навчання й контролю. Викладач отримала позитивні відгуки присутніх завідувача кафедри Білецької І. О. та інших колег.

" data-title="ДИСТАНЦІЙНІСТЬ – НЕ ЗАВАДА ДЛЯ ВЗАЄМОВІДВІДУВАННЯ КОЛЕГ">