ДОСЯГНУТИ УСПІХУ ЗАВДЯКИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Олена Овчиннікова закінчила філологічний факультет (відділення англійської мови, яке згодом стало факультетом іноземних мов) Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Під час навчання брала участь у різних українських та міжнародних конкурсах та олімпіадах. На третьому курсі завдяки перемозі у програмі американського уряду Freedom Support Act Undergraduate Programme поїхала на рік на навчання до Нью Йорка (State University of New York at Oswego). Після повернення в Україну продовжила навчання на філологічному факультеті. Переконана в необхідності невідривного зв’язку між навчанням та практичною роботою, після закінчення четвертого курсу Олена поїхала до Канади проходити практику у Канадському парламенті в рамках Canada-Ukraine Parliamentary Programme, завдяки чому прапор Уманського державного університету опинився на сертифікаті, що визнавав українські навчальні заходи зі значним потенціалом для розвитку держави.
Закінчивши навчання, Олена залишилась працювати на кафедрі англійської мови рідного університету, де, завдяки професійним, творчим та дружнім колегам, опановувала методику викладання дорослим на практиці. Під час літньої відпустки Олена продовжувала вчитись і провела літній семестр у Гарвардському університеті у США.
Дещо згодом переїхавши до Києва, Олена працювала у неурядовій організації, де відповідала за напрямок освіти та професійного розвитку.
У 2008 році Олена пройшла конкурс на Weidenfeld Leadership Scholarship і отримала унікальну можливість поїхати на навчання в Оксфорді (University of Oxford), де вивчала International Area Studies in Eastern Europe. Після отримання диплому магістра Олена повернулась в Україну і влаштувалась на роботу у Представництво ООН в Україні. З того часу минуло рівно 10 років і Олена як дипломат змінила декілька краін і посад. В Україні вона очолювала відділ сталого розвитку і керувала проектами із відновлюваної енергетики та захисту навколишнього середовища. У Нью-Йорку, у Регіональному бюро країн Східної Європи та Центральної Азії відповідала за координацію роботи 22 програм, агенцій та фондів Організації Об’єднаних Націй у 18 країнах регіону від Туркменістану на сході до Сербії на заході регіону. Була Спеціальним Помічником Регіонального Директора Програми розвитку ООН. Наразі Олена керує департаментом у United Nations System Staff College Knowledge Centre for Sustainable Development у Бонні (Німеччина), де вона постійно використовує знання і навички з методики навчання дорослих, що здобула ще в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини.
За майже 15 років, що минули після закінчення навчання у рідному університеті, Олена отримала два магістерських ступені від University of Oxford (другий за фахом Sustainable Urban Development), вивчила німецьку та французьку мови, об’їздила з робочими поїздками всю Україну та чимало країн світу. При цьому основою її професійного шляху і професійних успіхів були і залишаються знання з англійської мови, здобуті в стінах Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, доповнені і поглиблені знаннями, отриманими у кращих навчальних заходах Європи та світу. Олена надзвичайно вдячна рідному факультету, який нині є факультетом іноземних мов, за знання і можливості, які вона отримала і, завдяки яким, вона стала успішною. Головне, що слід пам’ятати – немає сили, сильнішої за знання, а дорога до них відкрита для всіх … за наявності бажання, наполегливості та натхненної праці.

" data-title="ДОСЯГНУТИ УСПІХУ ЗАВДЯКИ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ">