ДОСТУКАТИСЬ ДО СЕБЕ Й ОТОЧУЮЧИХ: «ПЕРЕПРОШИВКА» СТЕРЕОТИПНОГО МИСЛЕННЯ

Просто і зрозуміло прокинутись вранці і робити те, що звик, думати так, як звик, говорити і писати те, що звик… А наскільки це «звик» адекватне нинішній ситуації і куди воно веде?
9 лютого Сушкевич О. В., кандидат філологічних наук, доцент провела заключний психолінгвістичний тренінг для колег. Ця зустріч була направлена на переосмислення звичних речей, з якими ми зіштовхуємося на роботі і до яких вже склалося певне ставлення (і не завжди позитивне). Фактично, ми зайнялись переосмисленням того, що здавалося зрозумілим, подивились на свій професійний досвід та вміння, розібралися з ким і як можемо співпрацювати не лише для досягнення результатів, а й отримання задоволення у процесі роботи та кооперації.
Наостанок, ми уклали місячний календар своїх дій, настанов та очікуваних результатів, а також практик, які щодня допомагатимуть бути свідомими, відповідальними та чуттєвими. Сподіваємось, переосмислення, які ми практикували під час усіх трьох тренінгів, приведуть нас до бажаного результату!

" data-title="ДОСТУКАТИСЬ ДО СЕБЕ Й ОТОЧУЮЧИХ: «ПЕРЕПРОШИВКА» СТЕРЕОТИПНОГО МИСЛЕННЯ">