ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ!

Про організацію освітнього процесу з 13 вересня 2021 року
Тимчасовi_рекомендацii_освiтнiй_процес

" data-title="ДО УВАГИ СТУДЕНТІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ!">

Відповідно до наказу ректора Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини №1053 о/з  від 10.09.2021 року «Про організацію освітнього процесу з 13 вересня 2021 року» освітній процес з 13 вересня 2021 року для здобувачів ОС «Молодший бакалавр», «Бакалавр», «Магістр» на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини буде організовано в очному режимі з дотриманням карантинних обмежень та заходів безпеки з врахуванням «Тимчасових рекомендацій щодо організації освітнього процесу в УДПУ iмeнi Павла Тичини в період карантину в зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID- 19)» та вимог Постанови Головного державного санітарного лікаря України.

Про організацію освітнього процесу з 13 вересня 2021 року
Тимчасовi_рекомендацii_освiтнiй_процес