ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!

Організація робочого місця повинна сприяти максимальній ефективності процесу праці й бути гідною людини. Вона визначає продуктивність праці працівника та її якість.

прибирання кафедри іноземних мов.jpg1

Напередодні вихідних днів кафедра іноземних мов зініціювала День чистоти. Викладачі та лаборанти кафедри оновили за допомогою ремонту та провели генеральне прибирання в аудиторіях, закріплених за кафедрою, підготувавшись таким чином до нового навчального року, який розпочнеться у відремонтованих та оновлених приміщеннях.

прибирання кафедри іноземних мов

" data-title="ДО НОВОГО НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ГОТОВІ!">