ДЕНЬ ЗНАНЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

1 вересня – незабутній день для першокурсників факультету іноземної філології. Це день їх ствердження в новій якості, якості студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

DSC_0558.jpg2

Урочистості з нагоди Посвяти першокурсників у студенти розпочалися з вітального слова ректора університету професора Наталії Побірченко.

DSC_0540.jpg1

Зі словами вітання та найкращими побажаннями успіху до студентів звернулись почесні гості свята: голова Уманської райдержадміністрації Анатолій Петренко та заступник міського голови, депутат обласної ради Галина Кучер.

DSC_0570.jpg3

Вручення традиційних символів студентського життя – студентського квитка та символічного ключа знань – супроводжувалось присягою першокурсників.

DSC_0633.jpg11

Міжнародний студентський гімн «Гаудеамус», який звучав на завершення свята, засвідчив входження першокурсників до великої дружньої родини студентів Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.

DSC_0675.jpg4

Свято продовжилося на територіях факультету іноземної філології. Батьки та студенти мали нагоду ознайомитися з історією, традиціями факультету, навчальними кабінетами. Збори першокурсників відкрила декан факультету іноземної філології кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Бріт.

DSC_0684.jpg5

Збори відбувалися за присутності адміністрації факультету іноземної філології та кураторів академічних груп першого курсу.

DSC_0686.jpg12
Заступник декана з академічної роботи Ірина Суржикова ознайомила першокурсників з особливостями організації навчального процесу на факультеті.

DSC_0716.jpg6

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційних питань Алла Гембарук змалювала специфіку позанавчальної діяльності факультету.

DSC_0731.jpg8

Про пепрспективи участі студентів в різноманітних міжнародних програмах і фондах говорили заступник декана з міжнародної діяльності Петро Грабовий та помічник ректора з питань міжнародної співпраці Оксана Заболотна.

DSC_0742.jpg9 DSC_0752.jpg10

Усі виступаючі бажали першокурсникам успіхів у новому для них статусі та висловили сподівання, що вони стануть гідними високого звання – студент факультету іноземної філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
.

" data-title="ДЕНЬ ЗНАНЬ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">