ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

16 травня 2019 р. на факультеті іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відзначили День Вишиванки – свято, спрямоване на популяризацію української культури та національних традицій і покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого українського одягу. З цієї нагоди викладачі та студенти університету та факультету іноземних мов одягли вишиванки, щоб долучитись до міжнародного свята.
Упродовж дня були проведені виховні заходи, приурочені тематиці свята. Студенти підготували та провели виставки та огляди літератури, присвячені історії та традиціям української вишивки, декламували вірші про вишиванки, українські традиції, виконували творчі роботи з українською символікою.
Таким чином, День Вишиванки на факультеті іноземних мов пройшов цікаво та змістовно.

" data-title="ДЕНЬ ВИШИВАНКИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">