Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
3.04.2020
Офіційний сайт УДПУ

ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

27.01.2014 Uncategorized

24 січня на факультеті іноземної філології Інституту філології та суспільствознавства Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбувся День відкритих дверей. Бажаними гостями на заході були старшокласники та їхні батьки, студенти коледжів та училищ з Черкаської, Кіровоградської, Вінницької та Київської областей.

Учасники заходу зустрілися з деканом та адміністрацією факультету, які розповіли про особливості організації навчального процесу та дозвілля студентів.

День відкритих дверей

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт познайомила батьків і абітурієнтів з історією факультету, специфікою його діяльності, кар’єрними перспективами випускників, а також відповіла на численні запитання присутніх.

День відкритих дверей 22

Заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Адольфівна Суржикова ознайомила батьків та абітурієнтів з особливостями навчального процесу на факультеті.

День відкритих дверей 1

Заступник декана з гуманітарно – соціалізаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Степанівна Гембарук розкрила перспективи позанавчальної діяльності на факультеті.

День відкритих дверей 3

Заступник декана з міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент –  Петро Миколайович Грабовий повідомив про можливості участі студентів у міжнародних проектах.

Усі присутні висловили сподівання, що учасники Дня відкритих дверей стануть майбутніми студентами факультету іноземної філології.

.