ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Традиційно День Відкритих дверей проводиться тричі на рік – восени, взимку та навесні. 4 квітня 2014 року в черговий раз факультет гостинно відчинив двері абітурієнтам. Вони отримали змогу ознайомитися з факультетом та вимогами вступної кампанії поточного року.

Приємно вразила кількість абітурієнтів, які прибули з різних областей України – Кіровоградської, Київської, Вінницької, Одеської та Черкаської. Понад 110 гостей факультету поспілкувалися з представниками адміністрації та студентського самоврядування, пройшли тестування з англійської мови, оглянули науково-методичну та матеріально-технічну базу факультету.

день відкритих дверей

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт ознайомила батьків і абітурієнтів з історією факультету, специфікою його діяльності, кар’єрними перспективами випускників, а також відповіла на численні запитання присутніх.

день відкритих дверей.jpg1.jpg2

день відкритих дверей.jpg4

Особливості академічної діяльності факультету презентувала заступник декана з навчальної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Адольфівна Суржикова. Логічним продовженням цієї інформації був виступ студента ІІ курсу, відмінника навчання Ігоря Плютіна, який зазначив, що навчатись на факультеті іноземної філології нелегко, але той, хто піднявся важкими сходами отримає нагороду – престижну роботу як в Україні, так і за кордоном.

день відкритих дверей.jpg5 день відкритих дверей.jpg7

Заступник декана з міжнародної діяльності, кандидат філологічних наук, доцент Петро Миколайович Грабовий ознайомив з перспективами участі студентів у різноманітних міжнародних програмах, зазначивши, що міжнародна діяльність – це один із засобів входження в міжнародній освітній простір. Крім можливості участі у міжнародних проектах, студенти також мають нагоду отримати подвійний диплом.

день відкритих дверей

Яскравим прикладом підтвердження цієї інформації став виступ викладача кафедри англійської мови та методики її викладання Єлизавети Андріївни Панченко, яка у цікавій ігровій формі «Сonnecting the dots» поділилася власним досвідом навчання на нашому факультеті та власними здобутками на теренах міжнародної діяльності. «Це була моя історія, у Вас буде набагато цікавіша», – прозвучало на завершення виступу.

день відкритих дверей.jpg8

Заступник декана з гуманітарно-соціалізаційної роботи, кандидат педагогічних наук, доцент Алла Степанівна Гембарук розкрила перспективи позанавчальної діяльності на факультеті.

день відкритих дверей.jpg9

Голова студентської ради факультету, студентка ІV курсу Олена Гуменюк ознайомила з роботою студентського самоврядування та організацією дозвілля студентів. На завершення усім присутні переглянули відеофільм, який підготували студенти про своє життя в університеті.

день відкритих дверей.jp6.jpg10

Вимоги вступної кампанії охарактеризувала відповідальний секретар приймальної комісії Інституту філології та суспільствознавства, кандидат політичних наук, доцент Любов Сергіївна Шачковська, наголосивши на ретельній підготовці до вступної кампанії, найпоширеніших помилках абітурієнтів при складанні ЗНО та побажала відмінно скласти ЗНО.

день відкритих дверей.jp6

Усі присутні висловили сподівання, що учасники Дня відкритих дверей стануть майбутніми студентами факультету іноземної філології.

Після зустрічі з представниками адміністрації викладач кафедри англійської мови та методики її викладання Суржикова Юлія Сергіївна провела екскурсію, ознайомила з умовами навчання студентів, забезпечення навчальними площами, технічними засобами навчання та оргтехнікою, лінгафонними класами, роботою студій та клубів.

день відкритих дверей.jp6.jpg12

Заключним етапом програми Дня відкритих дверей став концерт художніх колективів університету.

" data-title="ДЕНЬ ВІДКРИТИХ ДВЕРЕЙ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">

день відкритих дверей.jpg1.jpg2