ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

4 жовтня Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини святкував День працівника освіти. Студенти вітали викладачів та співробітників університету і дякували їм за їхню титанічну працю.

Факультет іноземної філології також взяв активну участь у святкуванні. Студенти І курсу прикрасили рекреації факультету вітальними газетами-листівками як українською, так і англійською, німецькою та французькою мовами. Студентська рада факультету підготувала цікаву та неординарну вітальну програму. Розпочали привітання ведучі Козій Дмитро та Швець Анастасія, які не лише чудово впоралися зі своїм завданням, а й зуміли створити святкову атмосферу.

А далі був сюрприз, адже за ідеєю сценарію викладачів вітали «посли» країн, мови яких вивчаються на факультеті. Звісно ж роль представників різних країн виконали наші студенти, проте вони настільки вжилися в роль, що були дуже переконливими. Так, тимчасово «послом» Франції стала студентка 5 курсу Коркішко Олена, Німеччини – студентка 4 курсу Тютюнник Софія, Англії – студентка 2 курсу Дзисюк Інна, Іспанії – студентка 1 курсу – Квачковська Вікторія, Китаю – студент 22 групи факультету української філології Сюй Хуейпен, за що висловлюємо йому безмежну вдячність. Між виступами послів були представлені різноманітні художні номери. Запальним джайвом порадувала нас студентка 1 курсу Мельник Вікторія, а «золотий голос» факультету – студент 4 курсу Романенко Дмитро – зачарував усіх своєю піснею. Побажання від студентів викладачам факультету узагальнила у своїй поезії студентка 2 курсу Виштакалюк Вікторія.

Традиційно наприкінці концерту слова привітання та вдячності були висловлені деканом факультету іноземної філології Бріт Надією Михайлівною.

Завершилася вітальна програма врученням квітів кожному викладачеві. Ці троянди уособлювали лише крихітну частину вдячності за кропітку працю, недоспані ночі та безцінні знання, надані студентам.

Ще раз вітаємо усіх працівників університету із професійним святом.

" data-title="ДЕНЬ ПРАЦІВНИКА ОСВІТИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">

Ще раз вітаємо усіх працівників університету із професійним святом.