DAAD – DEUTSCHER AKADEMISCHER AUSTAUSCH DIENST

IMG_3009890 IMG_300712234

Наталія поділилась своїми враженнями від навчання в інституті та життя в столиці Німеччини. Академічний процес проводився на високому рівні досвідченими викладачами в дружній та невимушеній атмосфері. Наталія навчалась в інтернаціональній групі, що допомогло їй знайти друзів з різних куточків світу. Навчаючись в Німеччині студентка познайомилась з культурою та традиціями країни, мову якої вивчає, та значно покращила знання німецької мови. Інтенсивний курс вивчення мови складався зі 100 уроків та включав в себе іспит з подальшим отриманням мовного сертифікату володіння німецькою мовою. Вручення сертифікатів закінчилось святковим столом, де студенти пригощали одногрупників національними стравами. Останній день був, мабуть, найважчим, оскільки всі дуже здружились протягом місяця і було важко розлучатись, проте кожному потрібно було повертатись на батьківщину та продовжувати навчання.

IMG_2991
Наталія також повернулась в стіни рідного університету з незабутніми враженнями та безцінним досвідом і готова продовжувати навчання для здобуття ОКР «Магістр».
Студентка безмежно вдячна Уманському державному педагогічному університету імені Павла Тичини, факультету іноземної філології на чолі з деканом факультету Бріт Надією Михайлівною та професорсько-викладацькому складу за високий рівень викладання, за отримані знання та підтримку, які уможливили успішну участь в конкурсі та отримання стипендії DAAD.

" data-title="DAAD – DEUTSCHER AKADEMISCHER AUSTAUSCH DIENST">

Серпень 2015 року студентка 5 курсу Ставчук Наталія провела навчаючись на літньому інтенсивному курсі німецької мови в Інституті міжнародних зв’язків (Institut für Internationale Kommunikation) в Берліні. Фінансування для проходження навчання студентка отримала від Німецької служби академічних обмінів (Deutscher Akademischer Austausch Dienst (DAAD)), яка є посередницькою організацією зовнішньої культурної політики, освітньої та наукової політики, а також розвитку співпраці в галузі вищої школи. Це найбільша у світі організація зі сприяння міжнародному обміну студентами і вченими. Вона є зареєстрованою спілкою із центром у Бонні, її членами є всі державно акредитовані ВНЗ та студентські представництва цих ВНЗ. До складу DAAD входять 15 представництв та 50 інформаційних центрів у всьому світі. Своїми програмами обміну, яких налічується більше 200, DAAD охоплює всі дисципліни та країни світу й надає фінансову підтримку студентам, випускникам, аспірантам та молодим науковцям для навчання, проведення наукових досліджень та для відвідування мовних, країнознавчих курсів, а також фахових курсів з німецької мови, які пропонуються державними німецькими ВНЗ або мовними інститутами при ВНЗ.

IMG_3009890 IMG_300712234

IMG_2991