ЦИФРОВЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ

" data-title="ЦИФРОВЕ НАВЧАННЯ ДЛЯ СТУДЕНТІВ І КУРСУ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНИХ МОВ">

Несприятлива епідеміологічна ситуація з приводу поширення коронавірусної хвороби Covid-19, яка склалась як в Україні, так і по всьому світу, внесла свої корективи в традиційну форму навчального процесу. Вже другий рік поспіль ми навчаємося у змішаному форматі, поєднуючи очні та дистанційні заняття. Тому важливою вимогою сьогодення стали навички роботи з цифровими технологіями. На факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини регулярно проводяться тренінги по роботі з онлайн системами серед студентства та науково-педагогічного персоналу. 3 вересня 2021 року відбулося цифрове навчання для студентів І курсу ОС «Бакалавр» денної форми. Інженер-програміст факультету Савчук Анна Геннадіївна провела тренінг з використання електронних платформ Google Meet та Zoom, а також розповіла про інформаційно-освітнє середовище Moodle – університетську навчальну систему. Під час тренінгу кожен студент мав змогу індивідуально ознайомитися з сервісами дистанційного навчання.