26.02.2020

БЕЗУМНИЙ ДЕНЬ АБО ВЕСІЛЛЯ ФІГАРО

28.03.2015 Uncategorized

24 березня 2015 року понад 50 студентів факультету іноземної філології відвідали комедію “Безумний день або весілля Фігаро” Київського академічного обласного музично-драматичного театру імені Саксаганського. Дякуючи профспілці університету викладачі факультету змогли відвідати вечірній показ цієї комедії.

театр

Для студентів провінційного містечка Умань, приїзд театру справжнє дійство, адже життя на сцені дає можливість хоч на трохи забути про війну, про неспокій та віддатися відчуттям прекрасного.

театр1Ексклюзивний переклад українською з французької, чудове виконання арій мовою оригіналу, бездоганна майстерність акторів – все це так щемно торкається найтонших струн нашої душі.

театр2

Актори передали гумор, драматургічну насиченість та аромат справжньої французької комедії, який запам`ятається назавжди. Студенти захоплювалися грою акторів – Валерія Войтова (Керубіно), Юрія Доника (Фігаро), Олени Калініченко-Тетерук (Графиня), з. а. України Лідії Дяченко (Марселіна).

театр

Із великим нетерпінням чекаємо наступний візит театру в наше місто.