БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗА КОРДОНОМ

Щороку факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини пропонує своїм студентам поєднувати навчання в нашому університеті з навчанням у партнерських закладах вищої освіти у різних куточках світу. Такий досвід дає можливість не лише розширити свої горизонти у професійному зростанні, а й ствердитися особистісно, а згодом знайти гідну роботу по душі, адже така освітня опція дозволяє розширити свою фахову підготовку або ж обрати для вивчення зовсім новий напрямок чи спеціальність.
Цьогоріч наші студенти продовжили гарні традиції та навчалися за стипендіальними програмами та двосторонніми угодами в Угорщині, Республіці Польща та Словенії.
Бажаємо нових відкриттів та звершень у новому навчальному році!

" data-title="БЕЗМЕЖНІ МОЖЛИВОСТІ СТУДЕНТІВ ФАКУЛЬТЕТУ ІНОЗЕМНИХ МОВ ЗА КОРДОНОМ">

Бажаємо нових відкриттів та звершень у новому навчальному році!