БЕЗЛЮДНА ВІТА ВАЛЕРІЇВНА – НЕВТОМНА ПРАЦЯ ТА НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ПОРОДЖУЮТЬ УСПІХ

Безлюдна Віта Валеріївна, доктор педагогічних наук, доцент, професор кафедри іноземних мов, народилася 18 березня 1981 року в м. Умань Черкаської області. У 1998 році вступила на факультет української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, який успішно закінчила у 2003 році, отримавши повну вищу освіту за спеціальністю: «Педагогіка і методика середньої освіти. Українська мова і література та англійська мова і література» та здобула кваліфікацію учителя української мови і літератури та англійської мови і зарубіжної літератури Трудовий шлях розпочала в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини, де пройшла шлях зростання від викладача іноземних мов до доктора педагогічних наук, професора кафедри іноземних мов.
Віта Валеріївна організований, сумлінний, відповідальний, толерантний, ініціативний працівник, який забезпечує високий рівень викладання фахових дисциплін на факультеті іноземних мов. Робота в університеті відкрила нові можливості та перспективи для професійного та наукового становлення. У 2004 році закінчила магістратуру у тому ж університеті, здобувши кваліфікацію магістр педагогічної освіти. Викладач української мови і літератури. У червні 2012 року В. В. Безлюдна завчасно захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидат педагогічних наук зі спеціальності 13.00.05 – соціальна педагогіка на тему: «Система соціальної роботи з сім‘єю в США», науковий керівник доктор пед. наук, професор Побірченко Н. С. У січні 2018 року відбувся захист докторської дисертації на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальностями 13.00.01 – загальна педагогіка та історія педагогіки; 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти. Тема дисертаційного дослідження «Теорія і практика професійної підготовки майбутніх учителів іноземних мов у вищих педагогічних навчальних закладах України (1948–2016 рр.)», науковий консультант доктор пед. наук, професор Совгіра С. В.

Упродовж 8 років, з 2012 і донині є членом спеціалізованої вченої ради К 74. 053. 02. Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. З 2019 є членом спеціалізованої вченої ради К 74. 053. 01. Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини. Здійснює наукове керівництво роботами аспірантів та здобувачів, керівник наукової школи з проблеми підготовки майбутніх учителів в умовах розвитку вищої освіти.

Безлюдна В. В. – висококваліфікований фахівець і науковець, що ефективно поєднує наукову і навчально-виховну роботу. Автор понад 100 наукових праць у галузі порівняльної педагогіки та теорії і практики викладання іноземних мов, серед яких 3 монографії, 11 праць навчально-методичного характеру, у тому числі наукові праці, опубліковані у вітчизняних і міжнародних рецензованих фахових виданнях, 2 публікації у періодичних виданнях, які включені до наукометричних баз Scopus або Web of Science. Вимогливість як до себе, так і до колег, водночас високий рівень культури, толерантність і доброзичливе ставлення до студентів та викладачів – ті якості, які допомагають Віті Валеріївні домогтися успіхів у вирішенні педагогічних завдань.
Прагнучи до освоєння нових знань, з 2017 року Безлюдна В. В. є менеджером у проекті програми ЄС Еразмус + КА2 – Розвиток потенціалу вищої освіти, № 586098-EPP-1-2017-1-UA-EPPKA2-CBHE-JP “Modernization of Pedagogical Higher Education by Innovative Teaching Instruments (MoPED)”.

З метою ознайомлення із структурою і системою освіти навчальних закладів європейських партнерів, вивчення передових практик ЄС щодо використання інноваційних технологій та педагогічних методологій навчання Віта Валеріївна у 2018 році у рамках програми ЄС Erasmus+ КА2 проекту “MoPED пройшла наукові стажування в: Університеті Деусто, Іспанія (19.03-23.03.2018), (Deusto University, Spain, Bilbao – 27 lecture hours); Гірничо-металургійній академії імені Станіслава Сташиця, Польща, (10.04-13.04.2018) (AGH University of Science and Technology, Krakow, Poland – 27 academic hours, Certificate Mo-PL-AGH-f-020); Кіпрському Університеті, Кіпр (University of Cyprus, Nicosia, Cyprus – 32-and-a-half lecture hours), (04.06.-08.06.2018).

" data-title="БЕЗЛЮДНА ВІТА ВАЛЕРІЇВНА – НЕВТОМНА ПРАЦЯ ТА НАПОЛЕГЛИВІСТЬ ПОРОДЖУЮТЬ УСПІХ">