EnglishUkrainian

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ

Переглядів 8
15 серпня 2015 р. на факультеті іноземної філології відбулися збори батьків та першокурсників, зарахованих на державну форму навчання.

DSC_04941
Учасники зборів зустрілися з деканом, представниками адміністрації та батьківським комітетом, які розповіли про особливості організації навчального процесу та дозвілля студентів факультету.

Декан факультету кандидат педагогічних наук, доцент, Заслужений працівник освіти України Надія Михайлівна Бріт познайомила батьків і першокурсників з історією факультету, специфікою його діяльності, кар’єрними перспективами випускників, а також відповіла на численні питання студентів-новачків.

batkyivskyi-zbory

" data-title="БАТЬКІВСЬКІ ЗБОРИ НА ФАКУЛЬТЕТІ ІНОЗЕМНОЇ ФІЛОЛОГІЇ">