ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ

Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини

Анонси

 

 

 

 

Ukraine

 

 

Join our free Study UK virtual university fair!

Want to study in the UK? Register now for the British Council’s online university fair.

From 11 October to 3 November, we’ll be joined by more than 30 universities from across the United Kingdom. The Study UK: Meet UK Universities Online event offers a unique chance for students to directly connect with UK universities and find out reputable and clear information about all aspects of applying to and studying in the UK – online, at their own pace, in a personalised way.

In the event you can:

  • book private online meetings with university representatives,
  • attend webinars where you can find out all you need to know about studying in the UK,
  • learn more about IELTS,
  • find out about new immigration processes for coming to the UK,
  • discover future career opportunities and,
  • learn more about newly released scholarships and offers.

11-15 October: Study UK: Webinars

Prior to meeting with the UK universities, join these webinars to find out studying and living in the UK, IELTS , scholarships and more…

25 October-3 November: Study UK: Meet UK Universities Online

Ten-day online fair to hold one-to-one meetings with the representatives of the UK universities to discuss about your plans and ask any questions you like. Universities will also deliver webinars to unlock the doors to UK including life in the UK, how to write personal statement and many more…

Register now!

Special offer for Ukrainian students

Preparing to take IELTS?

We are offering you a free and exclusive access to IELTS Coach Express pack. Register now to receive more information.

Contact us

British Council Ukraine
29 Zhylianska Street
01033 Kyiv

+38 044 490 5600
info@britishcouncil.org.ua

 

 

©2021 British Council
The United Kingdom’s international organisation for cultural relations and educational opportunities. A registered charity: 209131 (England and Wales) SC037733 (Scotland).

Stay up-to-date with the latest news

 

 

You have received this newsletter because you have registered for updates. If you wish to opt out of future newsletters please unsubscribe here .

 

Триває приймання заявок для участі  у черговому щорічному конкурсі на здобуття стипендії імені Фулбрайта Fulbright Visiting Scholar Program 2022-2023.

Fulbright Visiting Scholar Program уможливлює проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо від трьох до дев’яти місяців.

Кваліфікаційні вимоги. У конкурсі можуть брати участь:

– кандидати наук, доктори філософії/доктори мистецтва, доктори наук;

– дослідники без наукового ступеня з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), з досвідом науково-дослідної роботи не менше семи років, з наявними публікаціями (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) наукових фахових виданнях;

– діячі культури й мистецтва, фахівці з бібліотекарства та музейної справи, журналісти та громадські діячі – з повною вищою освітою (спеціаліст, магістр), досвідом роботи не менше семи років, значними професійними досягненнями, науковим доробком в обраній галузі дослідження (статті, монографії або ж розділи у монографіях) у вітчизняних та/або іноземних (міжнародних) фахових наукових виданнях.

Галузі спеціалізації: гуманітарні, соціальні, точні, технічні та природничі дисципліни.

Загальні вимоги до кандидатів:

– мати українське громадянство та проживати в Україні на час проведення конкурсу;

– вільно володіти англійською мовою на рівні достатньому для професійного спілкування в англомовному науковому середовищі;

– повернутись в Україну на 2 роки після завершення терміну гранту відповідно до вимог візи J-1, що її отримують учасники програм обмінів.

Умови гранту:

– щомісячна стипендія;

– додаткові кошти для придбання професійної літератури;

– медичне страхування;

– квиток в обидва боки.

Реченець подання заявок – 15 жовтня 2021.

Детально про Програму, перелік документів для участі у конкурсі та вимоги до їх оформлення, а також про перебіг конкурсного відбору за посиланням: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-visiting-scholar-program/.

Будемо вдячні за поширення цієї інформації серед усіх зацікавлених осіб.

З повагою, Вероніка Алексанич

Координатор програм обміну для науковців

Veronica Aleksanych

Program Officer

Fulbright Scholar Programs

Institute of International Education ∙ Kyiv Office

20 Esplanadna Street, Suite 904, Kyiv, 01001, Ukraine

Tel.: +380.44.287.0777

valeksanych@iie.org ∙ iie.org ∙ www.fulbright.org.ua

Facebook Fulbright.Ukraine | Twitter @FulbrightUA

IIE ∙ The Power of International Education

Шановні колеги,
У вівторок, 5 жовтня, о 18.00, Офіс Фулбрайта в Україні запрошує всіх зацікавлених на онлайн-презентацію програми Fulbright Research and Development Program (FRDP) — конкурсу для молодих дослідників та викладачів.
Під час зустрічі, разом з випускниками Програми FRDP, ми розповімо про умови участі у конкурсі, цьогорічними вимогами до подання матеріалів.
У зустрічі братиме участь Олена Танчик, декан факультету економіки Донецького державного університету управліннястипендіатка програми Fulbright Research and Development Program 2021-2022 в Університеті Арізони (Arizona State University, Tempe, AZ). Вона приєднається з Арізони, щоби розповісти про перші тижні перебування в університеті та відповісти на запитання щодо підготовки конкурсного есея з описом дослідницьких планів, вибору теми конкурсного подання на Програму Фулбрайт, пошуку майбутньої приймаючої інституції у США.
Нагадуємо, що у конкурсі можуть брати участь особи віком до 40 років з дворічним професійним досвідом: журналісти; фахівці з бібліотечної, музейної та архівної справи; спеціалісти у сфері управління культурою; працівники громадських організацій, викладачі; аспіранти та дослідники, які ще не мають наукового ступеня; кандидати наук; адміністратори вищих навчальних закладів; співробітники науково-дослідних установ: https://fulbright.org.ua/uk/fulbright-research-and-developm​ent-program/.
Заявки на конкурс приймають до 1 листопада щороку.
Запрошення на Zoom – презентацію буде надіслано зареєстрованим учасникам 5 жовтня, за годину до початку зустрічі.
Презентації програми FRDP та онлайн-консультації за участі фулбрайтівських випускників відбуватимуться щовівторка (наступні -12, 19, та 26 жовтня). Слідкуйте за оголошеннями на сайті Програми імені Фулбрайта.
З повагою,
 
Інна Бариш
Координатор програми
Inna Barysh

 

Deputy Director
Program Officer, Fulbright Student/FFDP Programs 

Institute of International Education • Kyiv Office
20 Esplanadna Street • Suite 904
Kyiv, Ukraine 01001

ibarysh@iie.org • student.ukraine@iie.org • ffdp.ukraine@iie.org 

iie.org • fulbright.org.ua

IIE • The Power of International Education