АКЦІЯ ДОБРОТВОРЕННЯ – СВЯТО СВ. МИКОЛАЯ

Щороку колектив університету ініціює та долучається до благодійних акцій до дня Святого Миколая. Цьогоріч їх відбулось безліч і всі вони стали особливими. На одне з таких свят були запрошені діти, батьки яких знаходяться в зоні АТО або загинули на Сході країни.

Промінчиком добра і світла став для них прихід св. Миколая та його щедрі дарунки. По-дитячому щиро зраділи вони подарункам св. Миколая, які підготували викладачі і студенти усіх факультетів УДПУ.

дыти АТО1

Факультет іноземної філології приєднався до загально університетської акції добра, приготувавши подарунки для діток.

дыти АТО

Нехай кожен з нас має у серці та в житті той рукотворний Дух Добра і не лише в цю особливу пору, але й упродовж усього року.

дыти АТО2

" data-title="АКЦІЯ ДОБРОТВОРЕННЯ – СВЯТО СВ. МИКОЛАЯ">