АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ

З метою уникнення фактів академічної недоброчесності у ході виконання наукових досліджень, зокрема під час підготовки випускних кваліфікаційних робіт, 25 вересня 2024 р. завідувачем кафедри теорії та практики іноземних мов, доктором педагогічних наук‚ професором Білецькою І.О. було організовано та проведено тематичну зустріч «Академічна доброчесність: виклики сьогодення» для здобувачів ОС «Магістр» 1 курсу денної та заочної форм навчання освітньої програми Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська. Основна увага здобувачів вищої освіти була зосереджена на принципах, цінностях, шляхах забезпечення та очікуваних результатах академічної доброчесності. Також вони були ознайомлені з нормативними документами Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, які регламентують дотримання академічної доброчесності й етики академічних взаємовідносин в освітній і науковій діяльності учасників освітнього процесу: Етичний кодекс науково-педагогічних та педагогічних працівників; кодекс академічної доброчесності; Положення про запобігання та виявлення академічного плагіату; Положення про групу сприяння академічній доброчесності.
Здобувачів було ознайомлено з розпорядженням № 79 першого проректора від 17.05.2023 р. щодо недопущення застосування в освітній та науковій діяльності посилань на джерела інформації, створені на території держави агресора, державною мовою росії, фізичною особою, яка є громадянином держави-окупанта, юридичною особою, зареєстрованою на території росії.

" data-title="АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ВИКЛИКИ СЬОГОДЕННЯ">