АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ЗА ДСТУ 8302:2015

2 грудня 2021 р. відбулася зустріч членів кафедри теорії та практики іноземних мов і здобувачів освітнього ступеня «магістр» 1-2 курсів денної та заочної форм навчання спеціальності 035.041 Філологія. Германські мови та літератури (переклад включно), перша – англійська з працівниками інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки, які презентували доповідь на тему «Академічна доброчесність: оформлення списку літератури за ДСТУ 8302:2015 «Інформація та документація. Бібліографічне посилання. Загальні положення та правила складання». Здобувачі освітнього ступеня «магістр», які наразі працюють над підготовкою випускних кваліфікаційних робіт, а також їхні наукові керівники мали можливість ще раз пересвідчитись у необхідності дотримуватись академічної доброчесності під час здійснення наукових досліджень. Так, саме у п. 2.2 Кодексу академічної доброчесності Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини зазначено, що одним із аспектів дотримання академічної доброчесності є «посилання на джерела інформації у разі використання ідей, розробок, тверджень, відомостей». Тому досить важливим є володіння знаннями та навичками укладання списку використаних джерел відповідно до існуючих стандартів у ході виконання випускних кваліфікаційних робіт.
Науково-педагогічні працівники кафедри теорії та практики іноземних мов та здобувачі освітнього ступеня «магістр» висловлюють вдячність працівникам інформаційно-бібліографічного відділу бібліотеки за корисну та інформативну зустріч.

" data-title="АКАДЕМІЧНА ДОБРОЧЕСНІСТЬ: ОФОРМЛЕННЯ СПИСКУ ЛІТЕРАТУРИ ЗА ДСТУ 8302:2015">