А ВИ ОТРИМАЛИ СВІЙ СЕРТИФІКАТ????

3 червня 2015 року відбулося чергове, пяте, вручення сертифікатів слухачам курсів, організованих кафедрою іноземних мов Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини.
Церемонію вручення розпочала завідувач курсів, доцент кафедри іноземних мов Шумаєва Світлана Петрівна. На вручення була запрошена проректор з науково-педагогічної роботи, доцент Сокирська Владилена Володимирівна, яка нагородила найкращих слухачів курсів грамотами і побажала всім творчих успіхів і подальшої наснаги у вивченні іноземної мови.

Професор кафедри іноземних мов Заболотна Оксана Адольфівна наголосила на важливій справі вивчення іноземної мови і закликала присутніх не зупинятись на початому, а йти далі до вдосконалення навичок володіння іноземною мовою.

вручення сертифікатів2Слухачі курсів висловили подяку англійською та німецькою мовами.

вручення сертифікатів1Тож бажаємо всім подальших успіхів і запрошуємо до вивчення іноземної мови у наступному наборі на курси іноземних мов, який заплановано на вересень 2015 року.

вручення сертифікатів

" data-title="А ВИ ОТРИМАЛИ СВІЙ СЕРТИФІКАТ????">