Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
17.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ – МІЖНАРОДНА ДІЯЛЬНІСТЬ

12.02.2020 Uncategorized

Ні для кого не секрет, що факультет іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини обирають абітурієнти з різних куточків України саме через високу професійну мовну підготовку та непересічні можливості міжнародних програм, які відкривають нові горизонти європейських стандартів освіти та мультикультурне середовище спілкування. Міжнародна співпраця, проекти та програми дають змогу професійно зрости та особистісно ствердитись не лише студентам, а й викладачам.
Для цього на нашому факультеті створені усі умови. Поряд із поточними заняттями постійно діють курси іноземних мов, які готують до міжнародної сертифікації знань. Щорічно подаються грантові заявки для отримання нових місць для академічних обмінів. Ведеться плідна робота по розширенню існуючих можливостей міжнародного співробітництва та пошуки нових альтернатив. Факультет проводить заходи міжнародного рівня та активно долучається до роботи над міжнародними науковими проектами. І усе це завдяки колективу, який самовдосконалюється щоденною наполегливою працею.


Факультет іноземних мов постійно відвідує лектор Німецької служби академічних обмінів DAAD в Україні Аня Ланге, яка проводить презентації програм, тренінги з укладання пакетів документів, а також безкоштовне тестування з німецької та англійської мов на отримання сертифіката відповідного рівня.


Викладання фахових дисциплін здійснюють носії мов, а також запрошені лектори та викладачі.