Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
17.02.2020
Офіційний сайт УДПУ

КУРСИ ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ “TEACHING VOCABULARY IN CONTEXT”

06.02.2020 Uncategorized

03 лютого 2020 року на факультеті іноземних мов УДПУ імені Павла Тичини вперше розпочали роботу 30-годинні курси підвищення кваліфікації учителів англійської мови.

Із вітальним словом до слухачів звернулася завідувач кафедри англійської мови та методики її навчання доцент Гембарук Алла Степанівна, яка наголосила на важливості та необхідності співпраці факультету іноземних мов та кафедри англійської мови та методики її навчання, зокрема, із освітніми закладами різних рівнів.

Тема курсів Teaching Vocabulary in Contextвиявилася актуальною не лише для учителів закладів загальної середньої освіти, а й для викладачів ліцеїв та коледжів із Черкаської, Вінницької та Кіровоградської областей.

Викладачами таких курсів є провідні методисти кафедри англійської мови та методики її навчання, які щорічно підвищують свою професійну майстерність завдяки міжнародному стажуванню, участі у зимових та літніх школах від Британської Ради, воркшопах, тренінгах та майстернях від IATEFL Ukraine, а також проводять тренінги та воркшопи в рамках Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій.

Оскільки нинішнім вектором роботи кафедри є новітні методики навчання англійської мови, колобарація із Британською радою і IАTEFL Ukraine з метою професійного розвитку та обміну досвідом серед науково-педагогічних та педагогічних працівників, студентів та усіх, хто навчає та вивчає англійську мову на базі факультету було створено Регіональний англомовний освітній хаб, що реалізується в рамках проєкту “Сприяння розвитку регіональних англомовних професійних спільнот в Україні” та впроваджується громадською організацією “Українське відділення Міжнародної асоціації викладачів англійської мови як іноземної” (IATEFL Ukraine) за підтримки Британської Ради в Україні. Участь у роботі англомовного освітнього хабу, до якого доєдналися слухачі курсів, відкриває для них нові можливості професійного розвитку.

Адміністрація факультету та кафедри відкрита до співпраці та можливостей реалізації освітніх послуг.