Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини
ФАКУЛЬТЕТ ІНОЗЕМНИХ МОВ
6.04.2020
Офіційний сайт УДПУ

ДЕНЬ СВЯТОГО ПАТРИКА

19.03.2020 Uncategorized

День святого Патрика – національне свято Ірландії, яке відзначається щорічно 17 березня, на честь ірландського святого Патрика. Це свято вже давно набуло великої популярності і переступило через кордони Смарагдового острова. Святкування проходять по всьому світу і зокрема у нас в державі (хоча досі неофіційно). «В цей день кожен може стати ірландцем, якщо тільки захоче» – йдеться в одному з найпоширеніших жартів. Урочистості щодо цього дня в Ірландії, як правило, включають в себе тематичні громадські паради і фестивалі.
Зелений колір асоціюється з Ірландією і в ірландській культурі прийнято носити зелений одяг або аксесуари на День Святого Патрика. У деяких містах навіть фонтани підсвічують зеленим світлом. Багато ресторанів пропонують їжу зеленого кольору в цей день.


Крім того, зелений трилистник є найпоширенішим символом Дня Святого Патрика. Згідно з легендою, Святий Патрик використовував три-листяні рослини, щоб пояснити Святу Трійцю язичникам. Носити трилистник в Ірландії з тих пір також стало популярним звичаєм.